Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A routerem random időközönként...

A routerem random időközönként "letilja" a netet. Hardveres a gond vagy rosszul van konfigurálva?

Figyelt kérdés
A vezetékes része 100%-osan működik, azzal sosincs semmi gond. Két asztali gép van rákötve és 3 telefon szokott kapcsolódni, van, hogy mindhárom egyszerre. Ezekkel lehet látni a Wi-Fit, de nem képes rácsatlakozni, ha előjön ez a hiba és olykor 2 óra, olykor 4 nap után jön elő újra. Újraindítás után is van, hogy még bír 10 percet vagy jó még egész nap.

2015. febr. 2. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát valószínű tplink minőség.
2015. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, TP-LINK TL-WR741ND Wireless Router


Az a baj, hogy nem is én vettem, csak erre jöttem haza. De akkor ez a készülék hibája és nem az, hogy rosszul lett beállítva?

2015. febr. 2. 01:02
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

A beállításokon olyan sok mindent nem lehet eltolni. A TP-Link -et régen még megbízható márkának tartottam, de sajnos hatalmas minőségi zuhanáson esett át az utóbbi években. Szóval simán lehet a router hibája.

Esetleg meg lehet próbálni az OpenWrt firmware -t, az szarabb routerekkel is tud "csodákat" tenni.

2015. febr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!