Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan, hogy a szolgált...

Létezik olyan, hogy a szolgáltató "nem publikus" ajánlatot tesz tarifaváltásra?

Figyelt kérdés
Nekem gyanús ez az egész, letettem a telefont.
2015. febr. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így mondjuk, hogy "nem publikus ajánlatot", akkor furán hangzik, de olyan van, hogy személyre szóló egyedi ajánlat. Pl. ha valaki hűséges volt a céghez, nem volt elmaradása, akkor akciós árat számolnak fel. Mondjuk ez is publikus, szóval nem értem, de lehet, hogy ez egy marketing fogás, hogy még személyesebbnek érezzük az akciót.
2015. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondtam, megbeszélem a márkaboltjukban, azt mondta, hogy ott erről nem tudnak, ott ilyen nincs. Szerintem csalási kísérlet volt!
2015. febr. 2. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb hívnak, kérdezd meg, milyen módon tudsz élni a lehetőséggel. Ha mondjuk átutalást erőltetnek egy számlaszámra, akkor felejtős.
2015. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Átutalást is mondott a hölgy. De a mobilszámom sehol nem szerepel, honnan a csudából tudtak meg adatokat? Az ügyfélszolgálatra "beépültek" a csalók? Honnan tudják, mikor jár le az előfizetés? És a szám is cégé volt, ahonnan hívtak.
2015. febr. 3. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mondják, hogy "nem publikus", mert akkor külön szerencsésnek érezheted magad, mivel nem tudod, hogy aznap még 1000 embert ugyanezzel a szöveggel hívtak fel.
2015. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!