Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A DIGINET Valóban olyan mint...

A DIGINET Valóban olyan mint az adsl? Igaz, hogy lesz modemes is? A 80/25 mennyire valós 80/25? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igazábol t-hom hoz vagyok szokva ami stabilan tudta adni a netet kábelen keresztül 2 éve folyamatosan ,de mivel válság van net meg kell így szeretnék digire átállni.


Szóval tényleg úgy működik ,hogy egy körzet kap mondjuk 80 megabitet és azt osztják el pár ház között?

Vagy már van valami privát modem mint a kábelnettnél és folyamatosan 80/25?


Annyi kérdés van még leírnátok még ,hogy megérné-e lecserélni a digire a t-homot?

Előre is köszönöm!


2010. febr. 9. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A diginet nagyon stabil.

1szer sem volt túlszámlázás.

A 80/25 sebességet enm osztják szét henem mindenki aki előfizetett arra azt kapja.(:

2010. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van lehetőség akkor válts át Digi-re. ez meg hogy a körzet kap 80-at és azt elosztják hülyeség ugyanúgy kapsz modemet,saját vonalat stb.
2010. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tamasoft ***** válasza:
Megéri lecserélni! Töredék ár, sokszoros sebesség. A névlegesen meghatározott teljesítményt ráadásul tudja is!
2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre voltam kíváncsi akkor váltunk t-home meg mehet ezekkel az árakkal a rákba.
2010. febr. 10. 12:57
 5/5 anonim válasza:
mehet a rákba na ja :D nekem mondod én mobilszolgáltatós vagyok és 128kbit/s a letöltési sebességem havi 5ezerért, hát nem röhej??? annyi h vihetem mindenhova, de hát már nem is szoktam magammal cipelni a laptopot...szóval...DIGINETET AKAROK!! csak nem tudom hogy szereleik be és h egyáltalán itt van e olyan...:)
2010. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!