Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC előfizető vagyok. Hogyan...

UPC előfizető vagyok. Hogyan tudok új ip-t kapni? Kikapcs bekapcs meg volt, kihúztam vártam, ipconfig /release, /renew meg volt, de még mindig ugyan az az ip címem mint elötte. UPC routerem van, ott is megpróbáltam újat kérni, de semmi.

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Valszeg fix ip-és vagy, uh te otthon sehogy
2015. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lajos54 ***** válasza:
A legtöbb szolgáltatónál az IP címek 24 óránként mósosulnak. Persze nem az egész, csak az utolsó néhány szám. Korábban az ADSL idejében elég volt a modemet újra indítani, máris új IP cím lett, de manapság a szélessávú kapcsolatoknál már a szolgáltató osztja ki.
2015. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 coopper ***** válasza:
57%

Szia.


UPC-nél kb. 1/2 évente van IP cim váltás.


Ha sürgős adolog akkor felhivod az ügyfélszolgálatot és elmondod, hogy szeretnél új IP cimet kérni.


Sok sikert.

üdv.

2015. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hosszú a lease time, hogy kikapcs-bekapcs nem segít, akkor változtasd meg a router mac címét. Akkor tutira kapni fogsz új IP-t.
2015. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a UPC előfizetés nyilván NEM mac address-enként számol. :->
2015. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert a UPC előfizetés nyilván NEM mac address-enként számol. :->"


A routerét írtam, nem a modemét. Nem a modem ad IP-t, hanem a központi DHCP szerver. Csináltam évekig, működik, ne okoskodj bele.

2015. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:52-nek


érdekelne ez a dolog minket is ,írd már le léci a menetét,ha te tudod,

2015. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát. Beléptem a routerba, a switch modot átállítottam bridge re.
2015. febr. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!