Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook tiltást feloldják...

Facebook tiltást feloldják valamikor? És hol lehet felvenni a kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy oldják e valamikor a facebook felhasználóm tiltását? Már több mint 30 napja tiltva van a facem, és azért tiltottak ki, mert egy képet sértőnek talált, amit az egyik haveromnak küldtem PRIVÁTBAN.. igen privátban, épp ez benne a vicc, hogy már azt is figyelik..( egyébként egy napiszaros kép volt.. semmi komoly..) és akárhányszor beakarok lépni, azt írja ki, hogy: "A felhasználói fiókodat letiltottuk." Aztán kiírja piros betükkel, hogy: "Vedd fel a kapcsolatot a facebookal." ( felvenném, de már 2 címre is írtam nekik, de egyikre sem kaptam választ a 30 nap alatt..)

Tehát, mit tudtok, oldják ezt valamikor is?

és a másik, hogy hol lehet őket elérni, ahol választ is kapok?


2015. febr. 5. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!