Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották az összes facebook...

Letiltották az összes facebook fiókomat, ezek szerint soha többet nem regisztrálhatok a facebookra? (nem egy időben lettek létrehozva a profilok és amíg az egyik élt nem élt a másik) (disabled - inelligibe )

Figyelt kérdés

Előszőr a rendes profilomat tiltották, minden előjel és értesítés nélkül. Írtam nekik a help centerben, jött is pár nap után a válasz:

> Hi

>

> We’ve determined that you are ineligible to use Facebook. To learn more

> about Facebook’s policies, please review the Facebook Statement of Rights

> and Responsibilities:

>

> [link]

>

> Unfortunately, for safety and security reasons, we cannot provide

> additional information as to why your account was disabled. We appreciate

> your understanding, as this decision is final.

>

> Thanks,

>

> Paul

> Community Operations

> Facebook


Ezek után írtam nekik hogy tudomásom szerint nem csináltam semmit, hetek óta nem is használtam a facebookot, csak csevegésre, jött a második válasz:

Hi,


Your account has been permanently disabled for not following the Facebook Community Standards. We will not reactivate it for any reason.


This will be our last email regarding your account. For more information about our policies, please read the Facebook Community Standards: [link]


View updates from your support dashboard: <dasb link>


Thanks,


Paul

Community Operations

Facebook


Ezután elfogadtam hogy ez már végleges és beléptem az amerikai profilomba ahol a név egy amerikai név volt, és ott beszélgettem a barátaimmal. 4 nap elteltével azt is letiltották, ugyanezt a sablon üzenetet küldték. ezután vártam egy hetet, majd beléptem a 2011 ben felfüggesztett profilomba, újra aktiváltam, és azt használtam a régi ismerőseimmel. 5 nap elteltével azt is tiltották, és a jól megszokott fent látható üzeneteket küldték el sablon üzenetként, és ott is az inelligible okot adták meg. Mi alapján tudták hogy én vagyok az? Ez akkor azt jelenti hogy soha többé nem használhatom a facebookot? Vagy mennyi időre szól a tiltás? Használhatom a facebookot még valaha?



2015. febr. 5. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem adnál meg hamis nevet, talán nem tiltogatnának le. Ez alapvető policy a facebook-nál.
2015. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14 éves kor vagy mi a minimum? Ha betöltöd, akkor többé nem tiltanak ki.
2015. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
27 vagyok és a saját nevemmel regisztráltam, rendesen kitöltöttem az adatlapomat, és a képeken is én voltam. Az ismerőseim lájkoltak kommentelése nem engedtem meg, ahogy azt sem hogy afalamra írjanak. Szóval ettől még mindig nem tudom hogy miért tiltanak le egy rendes profilt, akár a 2011 est, akár a mait.
2015. febr. 5. 19:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Esetleg politikai ok?
2015. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A falamra nem került fel ilyen jellegű bejegyzés, ha kiírtam valamit, az is megfelelt minden követelménynek, ráadásul több mint 1 éve nem írtam ki semmit, az egyetlen dolog ami kikerült a falamra, azok a képek voltak, amiken mások jelöltek meg, ami max egy sima szelfi, nem tartalmazott semmi szokatlant, se márkajelet, se rendszámot, semmit.
2015. febr. 5. 20:05
 6/17 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes, tele van a net hasonló esetekkel, angol tudók fogják érteni, a srác szintén hasonló szituációba keveredett, és ugyanazt járta végig mint én. Szóval nem velem van a baj:

[link]

2015. febr. 5. 20:12
 7/17 anonim ***** válasza:

A linkelt oldal alapján két lehetséges eset van:


1. Valami rosszakaród folyamatosan jelent, és elég jól csinálja (vagy elég befolyásos személy) ahhoz, hogy hallgassanak rá.

2. Bűnöző/terrorista van az ismerőseid között, és tényleg biztonsági okokból tiltottak ki.


Mindkettőről megint csak a politikai ok jut eszembe...

2015. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
20:21 es értem amit mondassz, de olvasgass a linken található cikk alatti kommentekből is, oké ez megtörtént velem, bár semmilyen politikai megjegyzés nem hangzott el még csak véletlenül sem, a rosszakaró már lehet egy ok, de az hogy ez egy angliai emberrel, és több másik 100 a világ különböző tájairól commentelő volt felhasználókkal megtörténik ez már maga a lehetetlen, és ez azóta van ennyire kihegyezve, amióta a Facebook Jan 1 es új szabályzata életbe lépett. Mielőtt tiltanak valakit ki kéne vizsgálniuk hogy mi történt, kapcsolatba léptem e egyáltalán a jelentő személyjel, illetve történt e tényleges kihágás. Úgy illene hogy felvegyék a kapcsolatot velem is, illetve hogy engedjenek regisztrálni új fiókot, vagy legalább hagyjanak védekezni. Eleve az sem megoldott hogy igazolni tudd magad. Úgy gondolom, hogy ez elég nagy port fog kavarni, amitől eléggé fel fog jönni a konkurencia, és veszítenek népszerűségükből. Kicsit utána kutattam, és Jan 1 óta ettől hangos az internet, nem ez az egyedüli blog ami erről ír, és sok a felháborodott felhasználó, ami egy lavinát fog elindítani egyszercsak. De nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy ha valaki egy teljesen normális, szabályoknak megfelelő profilt tud jelenteni, és annak igazat is adnak oké, de az hogy még reklamációnál sablon üzeneteket kapjak, és az hogy többé nem is regisztrálhatok újra, az már egyáltalán nincs rendben. Nem beszélve arról hogy amennyiben a facebook úgymond felmondja a felhasználói szerződést, köteles lenne az adataimat törölni. És mivel ezt nem teszi, törvényt szeg, aminek előbb utóbb következménye lesz, ha nem is itt, hanem a napfényes amerikában, ahol egy mikro hullámú sütő gyártót leperelhetnek az utolsó centéig azért mert nem írta rá hogy ne tegyél bele macskát.
2015. febr. 5. 20:31
 9/17 anonim válasza:
Kedves kérdező: mi lett ennek a vége? Tudsz már facebookozni?
2017. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

A Facebookot nem lehet felülvizsgáltatni? Bepanaszolni? Nemzetközi Emberjogi Bíróságon, vagy valahol?

Nekem fél év alatt kb. 20 fiókomat törölték! Hiába volt az a létező profilom! Idegesít, mert volt többször hogy csak regisztráltam és 2 óra múlva már zároltak is! Milyen alapon teszik ezt? Nincs egy normális nemzetközi közösségi oldal??? Nem beszélve róla, hogy az 1 hete zárolt fiókomhoz elküldött személyi okmányaimat eladták az adminok csalóknak!!! Azokkal 1 hónap alatt 100 milliós tételű több csalást hajtottak végre!!!

Adjatok már valami tippet!!!

2017. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!