Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Jófogáson van most ez az...

A Jófogáson van most ez az ingyenes házhozszállítási akció, és megvették egy termékemet, de jóváhagyásra vár. Interneten nem tudom jóváhagyni sehogyse?

Figyelt kérdés
SMS-t kaptam, hoyg egy OK-t küldjek vissza, de én nem akarok SMS-ezni és nem is tudok, mert nincs pénz a telefonomon. Belépve a Jófogásr ameg sehol nem találom, hogy jóvá lehetene hagyni. A hirdetéseknél ott van, hogy ELKELT! és jóváhagyásra vár, de sehol nem találom, hogyan lehetne jóváhagyni. ÉS egyébként, amikor jóvá hagyom, akkor a futár fog engem majd hívni? Azt lehet tudni hogy milyen időintervalumban hívhat, mert nálunk például baba alszik, és nem akarom, hoyg fölébressze, pl. hétvégén remélem nem hívnak.

2015. febr. 8. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
emailt is küldenek, ott is jóvá lehet hagyni. Ha ennyi gondod van, akkor ne adj el semmit
2015. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!