Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a számítógé...

H* kérdése:

Miért van az, hogy a számítógépem, vagyis az internetem bizonyos weblapokat nem hajlandó betölteni, hiába van fönt akármilyen böngésző?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja csinálja ezt, hogy kiírja, hogy nem érhető el, mikor telefonról jó, vagy csak tölt és tölt a végsőkig. Pl: Nem tudok belépni az Avon tanácsadói oldalra, pedig nemrég be tudtam, sem a freemailre, meg még van olyan oldal, ahová szintén nem. És ezek nekem nagyon zavaróak, mert minden oldalon lenne tennivalóm, és telefonról nagyon fárasztó. De mint írtam, régen jók voltak az oldalak, és nem lettek letiltva sem. (Nem is értek hozzá.)

Aki tud erre megoldást, annak a válaszát előre is köszönöm!



2015. febr. 8. 14:10
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Ctrl+F5 az adott oldalon segít?


Ha nem, megpróbálnám az Előzményekből törölni (Ctrl+Shift+Delete) a Gyorsítótárat és a Sütiket/Cookies. A többinél ne legyen pipa.


Chrome - [link]

Firefox - [link]

2015. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!