Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kel tenni akkor ha a gép...

Pride100 kérdése:

Mit kel tenni akkor ha a gép azt írja hogy nem rendelkezik érvényes IP konfigurációval?

Figyelt kérdés
Ha azt akarom hogy legyen internet kapcsolat áramtalanítanom kel az adaptert vagy kihúzom a gépből az internet kábelt várok 1-2 percet vissza dugom vagy esetleg rendszer visszaállítást csinálok és le futtatok egy hálózati diagnosztikát hogy legyen internet kapcsolat. Ezt minden nap meg kel csinálnom ha be kapcsolom a gépet.

2015. febr. 9. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


1. Kikapcsolod a géped!

2. Újraindítod a modemed.

3. Miután újraindult a modem, bekapcsolod a géped és élvezed a netet. ;)


Ha ez nem segítene:

Teljes resetet kell csinálnod a modemen, hogy új hálózati ip-t osszon ki neked.


A modem resetről bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__63..

2015. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1 router/modem restart

2 gép újraindít

3 kész

2017. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NekoMc válasza:

Nekem is ez a problémám, h nem érvényes az IP konfig. Viszont resetelni nem tudok, mivel apáék UPC-nél vannak és van ez a UPC Wi-free s Ők megadták nekem a felhasználónevet és jelszót. Eddig minden alkalommal működött, de ma elkezdte ezt az ip konfigost hibát jelezni. Ahol jelenleg tartozkodom anyámnéknáltegnap még ment renesen az UPC Wi-free ma meg nem....

És ismétlem itt nem érem el a modemet, mert itt nem anyáéknak van UPC és nem is nekem hanem valami más lakónak :D

2017. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!