Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik email formátumot tudom...

Melyik email formátumot tudom egyaránt iPhone-on és interneten is használni? Fizetős is lehet, csak legyen megbízható!

Figyelt kérdés

Milyen email címet fogad el az iPhone? Az icloudos email cím mennyire megbízható? Váltsak át arra? Gépről is remekül működik?


Napi szinten 10-15 e-mailt kapok, amit minde meg kell válaszolnom, ezért fontos, hogy minden rendben működjön!


Milyen lehetőségeim vannak?


2015. febr. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
gmail.com-mal mi a bajod? "mindenki" azt használja.
2015. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

még nem próbáltam, freemail-em van, de azt az iPhone nem fogadja el a mail alkalmazásában...

A gmailt elfogadja?

2015. febr. 9. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A freemailt is elfogadja, ha beállítod... De gmail-t szerintem annyira default tudja, hogy külön kis logocskája is van az email hozzáadásánál. (legalábbis az iphone1-en még volt )
2015. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!