Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ebay oldal nevét hogyan...

Az Ebay oldal nevét hogyan kell helyesen kiejteni? Mind replika (hamisítvány), ami ott van? Amcsiból vagy kínából hozzák?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ami meglepően olcsó az általában hamisítvány (lásd memóriakártyák) de vannak jó áron levő cuccok pl ramot vettem onnan dd2 csak amd alaplapokat támogat de fél áron vettem és legalább 1 éve működik probléma nélkül..
2015. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Rossz a kérdés. Nyilván ez az eladótól függ, hogy valódi vagy hamis a termék, mi köze az oldal üzemeltetőjének ehhez? Ezért van értékelési rendszer. Persze érdemes ránézni adott ember miket adott el. Mert ha pl. van 1-5.000 pozitív értékelése, de ezek többsége 1-2 centes hulladékból jött össze, akkor az olyan mint ha nem is lenne érékelése.

Nyilván ami a keleti gyártóterületekről jön az lehet sokkal olcsóbb még sem hamis vagy kamu termék. De például tablet és telefon témában még a kínai márkákat is hamisítják, tele van minden kamu Lenovo telefonnal például.

Viszont használt cuccokat jóléti országokból kis mázlival majdnem ingyen (+posta) is meg lehet szerezni mázlival. Aztán van kismillió hivatalos BOLT is fent, azért egy nevesebb brit vagy német bolt nem fog átverni.


Amerikában meg kaján és autón kívül még is mit gyártanak? Ottani műszaki cuccok kínai/mexikó eredetűek, a ruhák meg szokásos indonéz vagy bangladesi gyártásúak.

2015. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"íbéj"


Szerintem általában hamisítvány, amit ott árulnak.


Azt viszont nem tudom, honnan hozzák. Tuti Kínából.

2018. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!