Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vaterás srácok honnan...

A vaterás srácok honnan szereznek ár alatt mindenféle hamisítvány cipőt pl? Konkrét weboldalak érdekelnének esetleg, ami nem átverés? Ebay-en nincs!

Figyelt kérdés
Mindenféle márkás cipőre gondolok, esetleg műszaki cuccokra pl. Beats és társai. Ebay, meg Kína válaszokkal nem vagyok kisegitve, Ebay-en nincs egyébként! Köszönöm a válaszokat előre is. :)

2014. ápr. 3. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
aliexpress? vagy hasonló kínai oldalak. gondolom.
2014. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. ilyenekre gondolok!
2014. ápr. 3. 20:39
 3/7 A kérdező kommentje:
ha tudtok még, várom! :)
2014. ápr. 3. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A converse hamisítványok pl Aliexpresszről szerzik, mást nem tudok:D
2014. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 smekker válasza:
rendeld meg a vateráról,nekik bejáratott vonaluk van kint,ismerősöm próbálkozott magánakcióval és a pénzt elküldte de a cipő nem jött meg soha...
2014. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vaterások is ugyanonnan rendelik..én rendeltem Aliexpressről kemény 3800 ft-ért, kevesebb, mint 2 hét alatt megjött és semmi baj a cipővel..meg kell nézni az eladók értékelését, aki jó pontokat kapott, azzal nem lesz gond.
2014. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Finndorf válasza:
ioffer.com (nem mindegyik hamisitvány)
2015. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!