Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy oldjam meg h a wifit...

Hogy oldjam meg h a wifit sugárzó internet modemem és a routerem wifi kapcsolatba legyen?

Figyelt kérdés
Nem ismerei fel ezt az új 4g modemet a routerem de elviekben lehet közöttük wifi kapcsolatot létesíteni mármint h amit sugároz wifi jelet a modem azt fogja a router és küldi nekem tovább kábelon vagy a többi gépnek! vagy bármi másik költség kímélő megoldást is meghallgatnék!

2015. febr. 9. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
kábellel összekötöd
2015. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lehet! 3g-s router, de nem tudja kezelni a modemet. így a netet sem "veszi át" vagy h másképp tudom? van mikro usb-ről lan ra átalakító kábel?
2015. febr. 9. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen routerről, és modemről van szó? Szerintem nem kompatibilisek egymással.
2015. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
router tp link mr3220 modem hauwei nem tudom milyen fajta csak azt h 4g-s modem! ez tiszta sor h nem kompatibilisek! de a wifi az wifi! ezért érdekelne az h oldható meg a wifi kapcsolak kettőjük között?router fogja a wifit a modemtől és kábelon küldi a gépekre!
2015. febr. 11. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy valami szorja a wifi-t viszont valahol már nem fogható, ezért tovább akarod szorni?.
2015. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
asztali gépbe nem akarok venni wifi kártyát inkább a meglévő eszközökkel akarom megoldani! a modem szórja a wifit vagy küldi a routernek az meg továbbítja nekem kábelon!
2015. febr. 12. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy veszel valami jelismétlőt (pl.: [link] Vagy fel kell dobni a gyári tp-link firmware helyett pl openwrt-t és ezzel tudni fogja. Elvileg a tiéd tudja a gyári firmware-vel a wds-t de azzal meg úgysem fog menni.
2015. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
írtam privátot mert nem nagyon értem ezt az openwrt-t és nem nagyon van jelenleg erre való pénzem h vegyek egy ilyen eszközt, máskülönben megoldottam volna wifi kártyával a gépembe
2015. febr. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!