Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elkuldtem a...

Mit tegyek ha elkuldtem a vateranak a penzem? Hogy tudok kapcsolatba lepni veluk?

Figyelt kérdés

Ha a vateran termeket szeretnel eladni ahhoz at kell utalni 100 ft/t.En atutaltam ezt az osszeget de meg mindig nem tudom ervenyesiteni az adataim nem tudom miert.


azt irja ki a rendszer hogy hatra van meg az utalas ami azonban mar megtortent es errol megerosito emailt is kaptam.

Mit tegyek?

hogyan tudnek kapcsolatba lepni a vateraval? az emailt leszamitva mert azon ugysem segitenenek.


Felhaborito ez szerintem.



2014. júl. 4. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te kúrsz el valamit. De természetesen egyből "felháborító" minden :D
2014. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És csak olvasni kéne a szabályzatot.


Mennyi idő, míg megkapom a teljes jogú státuszt?


A tapasztalatok szerint az igénylő az átutalást követő 3–4. munkanapon válik teljes jogúvá. Fontos tudni, hogy hétvégén és egyéb munkaszüneti napokon banki forgalom nincs, így ezen munkaszüneti napok növelik a feldolgozás időtartamát!


Az ügyintézési idő az Ön szerződött banki partnerétől és a hazai Giro rendszertől függ!


A Vatera azt vállalja, hogy az átutalt 100 forintot a banki jóváírást követő 24 órán belül átvezeti az Ön Vatera egyenlegére. Ezután az Ön felhasználói státusza automatikusan megváltozik, amelyről emailben is értesítjük.

2014. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem nem

a szamlak\egyenleg es befizetes opcional lathatom hogy az egyenlegem 100 ft


a szemelyes adatoknal viszont nem tudok a fiokellenorzesre kattintani mert ezt irja ki:

Nem ellenőrzött - már csak egy lépés van hátra és eladhatsz a Vaterán! Csak utalj 100 Ft-t a ...

2014. júl. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!