Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco Linksys X1000 és Deutsch...

Davyd921 kérdése:

Cisco Linksys X1000 és Deutsche Telekom Speedport W724V Type CI (T-Home tegnap szerelték be) szeretném össze kötni de eddig sajnos nem jött össze?

Figyelt kérdés

T-home router az fent van a szüleim házba!! nekem onnan jön le UTP kábelen a routerbe eddig jó is volt de most mivel nekem a saját gépemhez FIX IP cím kell egy kicsit nehezebb lett!!!


1. Resetelem a routert feltelepítem a hozzá kapott CD segítségével autamikusan kapja IP-címet és DNS eddig ez mindig jó volt de most net nincs!!! gépen

Ekkor a routeren Cable(kék színű)aljazba dugom a szüleimtől jövő UTP kábelt


2. Aamikor a Fix IP-címet adok neki és hozzá tartozó DNS kiszolgáló-val együtt ilyenkor kikapcsolom a NAT táblát és gépen van nett de wifi nincs pedig be van állítva minden.


2015. febr. 11. 07:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!