Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kijátszani az...

Hogyan lehet kijátszani az oldalak szűrését? Amikor megakarok nyitni egy oldalt, Pl. Ncore. Cc-ot, akkor ezt írja ki:

Figyelt kérdés

The requested Web page is categorized as "remote-proxy"


and has been blocked by Web Content Filter.


Please contact your system administrator for further information.


2010. febr. 11. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha pl a pingelése nincs letiltva, és nem IP alapú a tiltás, akkor cmd-ben pingeld meg az ncore.cc-t, és a böngészőbe az ott kiírt IP-t írd be :)

Ugyanis az üzenet szerint a rendszergazdid a tűzfalon letiltotta az ncore-t. Amúgy nagyon helyesen. A letöltés viszont nem fog menni. Esetleg ha a visszakapott IP-t helyből beírod a hosts fájlba, akkor még jó lehet. De szerintem nem fogod tudni azt sem módosítani. Ha zagyvaságnak hangzik amit írok, akkor inkább NE próbálkozz :)

2010. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az iskoládban van ez a megoldás... :D
2010. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, az iskolámban van. De nem csak az ncore-ot tiltották le, hanem egy csomó mást is. Pl. az youtube-ot, egy csomó multimédiás oldalt, sőt, egy fórumra akartam felmenni, ami egy együttessel foglalkozik, arra meg azt írta ki, hogy a hacking kategóriába sorolta. Kicsit azért elvetették a sújkot ezzel a tiltással szerintem.
2010. febr. 12. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, elvetették a sulykot... Nem pár oldalt kéne tiltani, hanem mondjuk óra alatt úgy enblock mindenféle kifelé irányuló kommunikációt :)
2010. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!