Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Asztali PC-m amin...

Van egy Asztali PC-m amin elözöleg wind Xp volt, müködött rajta a vezetékes internet! Most hogy újra lett telepitve wind7-el nem érzékeli a net kábelt /A Hálozati kábel nincs bedugva/ pedig be van! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Bios- ba be van kapcsolva , eszközkezelöben is engedélyezve van , lett frissítve ,driver letöltve újra ,az irja /az eszköz megfelelöen müködik/ ....tehát sehogy nem akarja érzékelni a kábelt! Kábel jó ,laptopom megy vele ! Alaplapi !! Sis 190 100/10 etherent adapter
2015. febr. 11. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelj be egy másik hálókártyát (kb 1500 Ft). Vagy ha van, wifi adapterrel is próbálkozhatsz.
2015. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wifivel megy de lassabb sokkal,,,eddig ment, telepittés után nem ,,tehát nem hiszem hogy olyan hiba lenne ,csak én nem értek anyira hozzá! Külföldön vagyok,most nem tok hirtelen beszerezni egy kártyát!
2015. febr. 11. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet h az alaplapi hálókártya csak XP-ig volt támogatva, ezért mondtam hogy másik kártyával érdemes kipróbálni.
2015. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mit jelent? hogy akk win7 el soha nem is fog müködni? Amugy visza raktam rá egy xp-t és azzal se ment ,tehát valamimás /beállitási vagy nem tudopm milyen probléma van
2015. febr. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!