Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépem nem lassú de az...

A gépem nem lassú de az internetem nagyon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz de miután észrevettem, hogy szinte egyik percről a másikra lelassult a netem egyből vírustírtottam, sajnos sokat is talált de mindet megtisztítottam de ezek után sem javult a helyzet. Mit tehetnék? Van ötlet, hogy ez mitől lehet? Nem tudom milyen infók szükségesek még de ha kérdeztek válaszolok :D

2015. febr. 8. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sávszélesség? (hozzá nem értőknek Hány megás a neted?) Hányan osztoztok rajta? Valaki futtat e pl. torrentet mert az nagyon megfogja.
2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék?"

-nézz meg egy sebességtesztet:

[link]

majd nézd meg mennyire szerződtél a szolgáltatóddal :)

2015. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig semmi probléma nem volt a nettel, 50 mbps, 1-2 laptop és 2 telefon osztozik rajta, mindegyiken tökéletesen megy, kivéve az én lapopomon, és én torrentezek.
2015. febr. 8. 11:00
 4/5 anonim válasza:
A böngésződ lassú, vagy ha letöltesz valamit, annak a letöltési ideje lett hosszabb? Ha a böngésző, akkor csak az előzményeket töröld ki azt javaslom, és jóval gyorsabb lessz.
2015. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez volt a baj de köszi a segítséget :)
2015. márc. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!