Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lett egy új ismerősöm az...

Lett egy új ismerősöm az iwiwen, de ezzel csak az a baj hogy én nem jelöltem őt be, egyszerűen ott van az ismerőseim között. Ma reggel vettem észre, és persze vissza sem jelöltem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 11:18
 1/5 anonim válasza:
Sehogy! Az egy régi ismerősöd aki megváltoztatta a nevét! Gondolom valami fantázianevű került oda...
2010. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem ez egy idegen 22 éves ismeretlen fiatalember.Rendes vezeték és keresztnévvel,abszolút ismeretlen soha életemben nem láttam.
2010. febr. 11. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a jelszavadat!Lehet,hogy feltörték az iwiw-ed.
2010. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle! :) Ha feltörték azt észre lehet venni. a kezdő oldalon mindig írja valahol, hogy mikor volt az utolsó belépés. Figyeld mikor lépegetsz be, és ha egyszer egy olyan időpont lesz ott amikor nem, akkor tényleg valaki feljárogat. De azt kizártnak tartom, hogy ha valaki fel is törte, akkor felvenne egy új ismerőst... ezzel lebukna... hülyeség. Kérdezd meg a csávót tényleg!!!
2010. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen egyből megnéztem a belépések időpontját és csak az az időpont volt mikor én voltam bent.Szerintem is az lesz a legjobb ha megkérdezem,de hogy a francba lehet az ismerősöm ha nem is jelölt be és én sem őt.Na mindegy ,köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!