Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a régi...

Atty1457 kérdése:

Hogyan tudom törölni a régi youtube csatornám?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődik, hogy tényleg nagyon régi. Annyira, hogy nem emlékszem a jelszóra, és azt se tudom kérni, hogy az e-mailemre küldjenek újat, mivel időközben az is megszünt. Lehetséges valahogy jelezni a youtube felé, hogy az az enyém volt és szeretném ha megszünne?

2015. febr. 15. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnád a jelszót és emailt, akkor ma igy tudnád használni.


Ha a videón rajta vagy, akkor a felejtés joga érvényes lehet rá, ami egy új EU-s törvény: Ez alapján kérheted a videók törlését.


A kérvény űrlapja: [link]


Cikk róla, mi is a felejtés joga: [link]

2015. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt: [link]
2015. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátha ez is segit: [link]
2015. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rajta a videókon, és mivel ugye az e-mail cím megszűnt az utolsó két megoldás sem hasznos. Van mód arra, hogy egy hús-vér emberrel tudassam a problémát aki a youtube-nál dolgozik? A kapcsolatfelvétel pontnál én nem találtam ilyen lehetőséget.
2015. febr. 28. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:

A YT-ot a Google 2009-ben vásárolta meg, tehát nála kell érdeklődni. Tlf. számuk nincs.

A "legközelebbi" Google iroda (ahol magyar munkatársak is dolgoznak), melyhez telefonszám is tartozik, az az Írországi Google, melynek száma: +353 (1) 436 1001. Bár én sosem próbáltam, azért nehezen tudnám elképzelni, hogy egykönnyen élő embert kapcsolnának be, pláne, hogy mindezt magyar nyelven.

Marad a személyes felkeresés vagy a bizonytalanabb postai levélküldés a Bp-i részlegének:

Google Budapest

Árpád Fejedelem útja 26-28.

Budapest, Hungary

1023

Esetleg: Létezik mindenesetre egy, leginkább a magyar nyelvű szolgáltatásokkal specifikus észrevételek eljuttatására szolgáló e-mail cím: eszrevetel {kukac} gmail.com

[link]

2015. márc. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!