Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan próblémám van hogy...

PapaJoe0912 kérdése:

Olyan próblémám van hogy vettem egy routert és össze is kötöttem a géppel meg minden jelzi hogy van ionternet kapcsolat de nem tölt be semmien oldalt. Ennek mi oka lehet talán az integrált hálókártyám a adta fel vagy valami más?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"meg minden"


a meg minden azt jelenti, hogy bekonfiguráltad?


[link]

2015. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrét hibaüzenet?
2015. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen feltelepitettem a routert és a wifi is münködik csak mikor megakarok nyitni egy weboldalt azt írja ki h nem lehet megjeleníteni de ha simán a modemen van a net és a routert nem kötöm be akkor minden rendben münködik
2015. febr. 16. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

"feltelepitettem a routert"


egy routert nem kell telepíteni

-beállítani kell egy böngésző segítségével LAN kábelen keresztül. Olvasd el a linket amit küldtem és alkalmazd a leírtakat

2015. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megcsináltam azt amit a link leirt de igy se jó a gyakorikérdéseket nagy nehezen beadta de a pl.:facebook,infolex.....

ezeket az oldalakat nem azt írja hogy a weboldal nem elérhető

2015. febr. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!