Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link router cseréje?

TP-Link router cseréje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eljött az ideje, hogy a jelenlegi TL-WR740-es router-t vagy a falnak vágjam, vagy elrakjam pótnak. Röviden, tömören: imádja eldobni a netet, reboot sem segít rajta.

(ha a digi kábel egyenesen a gépbe megy akkor van, szóval nem a szolgáltató sara)


Körbenéztem árukeresőn és megtetszett az Asus RT-N15U típusú router. Vélemények?


Illetve tényleg ha bedugom a nem Wi-Fi-s nyomtatóm a rajta található USB portba, akkor kábel nélkül is tudok nyomtatni? Tudom, tudom, ha a lustaság fájna, de nekem ez nagy segítség lenne, hogy mindenki akkor nyomtat amikor akar, nem kell küldözgetni a dolgokat, vagy vinni az egész laptopot, stb...


[link]



Előre is köszönöm!



2015. febr. 22. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán frissíteni kellene.Lehet segít rajta.
2015. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legfrissebb firmware van rajta, illetve volt már DD-WRT és OpenWRT is telepítve.
2015. febr. 22. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
asus se rossz nekem rt-n12e-van.ja + egy tp.link semmi gond vele.
2015. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is TL-WR740N van, és OpenWRT-vel semmi gond nincs vele, úgy jár, mint az óramű.

Nem azt mondom, hogy a te sarad, lehet, hogy tényleg rossz a routered, de ez nem típushiba.


Amit linkeltél, az nem rossz, de nekem kicsit húzósnak tűnik az ára. Ár/érték arány is számít a választásban?

2015. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a 15.000 lenne a max amit ki szeretnék adni érte.
2015. febr. 22. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikori ez a router, de az utóbbi időben (1-2év) a tp-link egyre sz@rabb lett. Bár a 740N sosem volt megbízható, 2010 környékén is szívtam ezzel a típussal. de szerintem nem véletlen, hogy az 5év gari már csak kettő. De ha még él is a gari rá szerintem nincs értelme vele foglalkozni. Küldenek egy ujjat, ami lehet hogy rosszabb mint a régi.
2015. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az rt-n15 nagyon jó, csak az integrált antennái miatt esélyed sincs antennát cserélni, ha nem elegendő a térerő.
2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!