Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen esetben válaszolhatnak...

Ilyen esetben válaszolhatnak a GYK emberei?

Figyelt kérdés
Az a "gondom", hogy volt egy srác akinek irtam, csak a kerdes alá irt, ezert nem tudom a nevet, de most mar nem lehet neki üzenni, a GYK emberi megadhatjak az elozo nevet ( bar ezt gondolom tiltja a szabályzat) vagy azt, hogy most regisztrált-e es hogy hol "tudom elérni"?

2015. febr. 24. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Maximum azt kérheted, hogy a leveled továbbítsák neki.
2015. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen adatot nem fognak kiadni.
2015. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is meg tudnád keresni: a "megválaszoltjaid" vagy a "kérdéseid" kategóriában, vagy az üzeneteid között.

Csak elég sokáig tart.

Ha pedig már kitörölted az üzenetet, amit küldtél, akkor is tudod nagyjából az idejét, címét, szövegét, stb.

Ezeket kell megírni az üzemeltetőknek... bár azt nem tudom, hogy megkeresik-e neked, de más megoldás nincs.

2015. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltad a régi leveled, akkor csak meg kell írni az üzemeltetőknek, hogy ezt a levelet keressék, és ugyanennek az embernek küldjék el a leveled.

Ha megteszik...

2015. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél többet írjál meg róla:

idő, szöveg, cím, az akkori %-a (ha tudod).


Nem mindegy, hogy hova küldik?

Az üzemeltetők itt is tudnak neki üzenni, meg e-mailben is.

2015. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tudod a kérdés hogy mi volt, akár használhatnád a keresőt is...
2015. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!