Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ilyen esetben mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyen esetben mi az igaz? Lányok is válaszolhatnak!

Figyelt kérdés
Ha egy srác úgy beiszik hogy másnap tényleg semmire nem emlékszik,és előző este amikor részeg volt rámászott egy csajra,többet is akart tőle (szex)De másnap ebből semmire nem emlékszik,és amikor elmesélik szörnyűlködik hogy ő biztos nem mert olyan ocsmány az a lány hogy józanul még bottal sem böködné meg.Egyik sem vagyok! Csak érdekelne hogy tényleg lehet ilyen?De akkor részegen mért akarta ha józanul rá se nézne??!!
2013. márc. 15. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges, bár sosem ittam szóval nem tudom.


Bár egyik cimborám mesélt egy sztorit erről... Igaz ott kb. jó vége lett mert a csaj nem ronda volt, hanem csak olyan akivel amúgy utálták egymást. Csak ittak és összejöttek... (1 éjszakára)

2013. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen. Az alkohol mindenkiből kihozza az állatot, oldja a gátlásokat, és minden elveszti a súlyát.
2013. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
faszomat már
2013. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy gondolom, lehetséges, de az esetek nagyobb részében kifogás
2013. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor el lehet hinni a srácnak hogy tényleg nem akar semmit a csajtól,csak részeg volt? Bár nem mentség...
2013. márc. 15. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Látja hogy nincs lány aki vevő lenne a dologra, ezért azt gondolja a rondára, hogy "ő is jó". Utólag persze letagadja, hogy ő sose csinálna ilyet.
2013. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen. Igaz én lány vagyok, ezért eléggé szégyellem is, de egyszer elég sokat ittam és csókolóztam egy sráccal. Másnap világosítottak fel, mert semmire sem emlékeztem..még a srácra sem pedig bejelölt másnap. Őszintén megmondom, hogy én is csak szörnyűlködtem, hogy hogy lehettem akkora balfék, hogy annyit ittam...de ami megtörtént az megtörtént :D
2013. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok pasi mondja, hogy "nincsen ronda nő csak kevés sör"...
2013. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!