Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segitség/Freemake Video...

Segitség/Freemake Video Converter/ letöltéséhez?

Figyelt kérdés

Letöltöm,saját oldaláról,legújabb verziót,majd parancsikonnal felugrik az asztalra!!!OK!!!Használni mégsem tudom,mert hibát észlel és LEÁLL!? Régebben 2011 ben használtam már,csak letöröltem-én marha. Sejtésem van arról,hogy talán más program is szükségeltetik, ami esetleg nincs a gépemen.Ha valaki szakértő válaszolna az email cimével,annak elküldeném a gépemen lévő programokat.

Autódidakta,idős felhasználó vagyok.

Nagyon szépen köszönöm annak,aki időt szán rám :-)

UI:du.17-ig dolgozom! Utána vagyok gépközelben.



#program #probléma.konvertáló
2015. febr. 25. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül ragaszkodni egy bizonyos programhoz. Használd a Format Factory univerzális konvertáló programot, ingyenes és Magyarul is tud: [link]
2015. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Format Factory linket letöltöttem,de a NOD 32 VIRUST TALÁLT!

Ennyi.

2015. febr. 25. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

A NOD32 ugrik mindenre, ha kell, ha nem. Szerezz be egy normális víruskergetőt. Itt nagyon sokan Format Factoryt használunk és a vírusirtók nem idegeskednek.

48 víruskeresőből 2 talált valamit, 8 időtúllépés miatt nem tudta leellenőrizi (köztük van az ESET is), a mérvadó víruskeresők (pl. Kaspersky) viszont semmi problémát nem találtak: [link]

Máskor itt ellenőriztesd le a vírusgyanús fájljaidat.

2015. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na 10 perc elteltével már mindegyik leellenőrizte, a 2 említésre se méltó víruskergető kivételével mindegyik - köztük az ESET-NOD32 is - rendben lévőnek találta: [link]
2015. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!