Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube -on van még időkorláto...

Anonymus1986 kérdése:

Youtube -on van még időkorlátozás? Többi lent

Figyelt kérdés

15 perces időkorlátja van feltöltésnél a youtub-nak

tehát 15 perces videót tölthetsz fel maximum most legalábbis nekem ezt irja régebben 50 perces videót is felrakhattam,most miért nem tudok felrakni.kell valahol regisztrálni előfizetni hogy nagyobb videót hosszabbat töltsek fel?



2015. febr. 27. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor szokta korlátozni a YouTube a feltölthető videók hosszát, ha a felhasználó valamilyen kisebb szabálysértést követ el.

Pl. több alkalommal szerzői jogokat sért.

A fiókodban a "Fiók állapota" résznél meg tudod nézni, hogy mi a helyzet. Elvileg az is ki van írva, hogy mikor jár le a bünti.

https://www.youtube.com/features

2015. febr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kispofa75-nek igaza van. Ha a szerzői jogi figyelmeztetésekre nem nyomod még azt sem, hogy "igen, értem és elfogadom, hogy a videómban egy dalt felismert", akkor is leet ilyen korlátozás.
2015. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazatok van tényleg sértettem szerzői jogokat és büntettek engem ezért most
2015. febr. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!