Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen népszerű aukciós oldal...

Milyen népszerű aukciós oldal van, ahol megvennének tőlem valamit, hogy ők majd aukcióra rakják?

Figyelt kérdés

Van egy eredeti Giovanni Battista Gabrielli hegedűm és elszeretném adni.

Valami népszerű angol aukciós oldalt tudtok, ahol el tudna kelni?

Azért mondom, hogy angol, mert magyaron, sokkal kevesebb lenne, az esély, hogy kapok rá vevőt, valszeg.

Habár ha van valami jó ami magyar annak is örülnék ha linkelnétek.



2015. febr. 27. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

eBay: [link]


De nyílván ilyenkor nem szabad megfeledkezni arról sem, hogy a vevő elvárja, hogy a világ másik tájára is hibátlan állapotban érkezzen meg a hegedű - nem 2-3000 forint a futárköltség (persze ez általában az ő költsége, de ha mégis eltörik útközben, bukod a hegedű árát is). Jobban jársz szerintem amúgy, ha nem az internetet próbálod eladni, hanem aukciós házba viszed - néha vannak nemzetközi hangszerárverések is valamelyik budapesti cégnél (de meg nem mondom melyiknél).

2015. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az eBay-t ismerem és nagyon népszerű, én valami olyanra, gondoltam, hogy beveszik azonnal ha kell és aukcióra rakják majd ők, vmi ilyesmi.

De attól kirakhatom ebay-re, hátha akad rá vevő.

Csak az árában nem vagyok biztos, egyik oldalon azt láttam, hogy az 1750-es ami nekem van 40-60k font.

Ekkora összegben kirakni eBay-en, nem sok? :D

2015. febr. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!