Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt az IP-címnek mit kell...

Itt az IP-címnek mit kell beírni (IP-adress)? És az alapértelmezett átjáró címét kell beírni a Default gateway-hez?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fel kell tenned a kérdést, akkor automatikuson kell hagyni. Ha hülyeséget írsz be, akkor utána vakarhatod a fejed.
2015. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy T-comos routerem.Itt gyenge a jel.Van itthon egy rendes router(Tp-link) és az betettem másik szobába és beállítottam hogy az átvegye a T-comos jelét és sugározzon.A gép mutatja a másik router(Tp-link) jelét de csak a T-comhoz csatlakozik.Azért akarom a másikat alapértelmezetté tenni.
2015. febr. 27. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kábelessen akarod összekötni a tp-t a t-com-mal, vagy wifi keresztül. Az utobbival nem biztos, hogy fog menni. Mi a tp link routered tipusa?.
2015. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tl-wr 740n a tipus.Wifin szeretnem.Probaltam kabelosan is de ott is ugyanaz a nota.Latja de a regiihez kapcsolodik csak.A masik jelnel ott a felkialto jel. Bocsi nincs ekezetem..
2015. febr. 28. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
A wds funció nem fog menni rendesen. Fel kellene telepítened a dd wrt firmawaret rá! És ott be kell állittani, hogy kliensként csatlakozzon a t-home-hoz. pl. így: https://www.youtube.com/watch?v=Ud-Hq3kgvk4 Ha viszont nem értesz hozzá akkor vegyél inkább repeatert, az direkt jelismétlésre van kifejlesztve.
2015. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!