Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routerrel nincs internetkapcso...

Routerrel nincs internetkapcsolat, modemről viszont bejön. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nos... Már egyszer kellett hasonlóval szórakoznom, mikor véletlen MAC-szűrésnél kitiltottam minden hálózati kártyát. Akkor sikerült megcsinálni, de modemről nem jött be a net, viszont a laptop tulajdonosai nem engedtek oda, így fogalmam sincs mi lehetett a probléma, de valamit a mai nap folyamán totálisan elállított az illető és most routerről nincs net. Egyszerűen nem kap IP-t a modemtől. Igen, dinamikus IP van beállítva. Múltkor, ugye a TP-Link-es routerhez tartozó CD-vel, nevén az Easy Setup Assistanttal csináltam meg a routert (black medzsik), de most folyamatosan azt írja ki, hogy a router DHCP szervere legyen "enable". Oké, az a baj, hogy az is, és még mindig nem jó. Teljesen elment az életkedvem is.

2015. febr. 28. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A DHPC szervert mindenképpen aktiváld, mert enélkül a router nem ad IP címet a külső eszközöknek.

Esetleg reset és kezd elölről.

2015. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, aktiválva is van. Ez a vicc.
2015. febr. 28. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb... millió tip található a NT-en, konkrétan a Te Router tipusodhoz is... (ha arra keresel rá)

2015. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!