Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Befagy a gépem, ha felrakom...

Befagy a gépem, ha felrakom az adobe flash playert, miért?

Figyelt kérdés

Üdv!

Miért van az,hogy ha letöltötöm az adobe Flash playert,akkor 5 perc netezés után elkezd tölteni,és kiírja a firefox hogy (nem váloszol)... De ez nem is annyira gond,itt csak azzal van a gond,hogy az egész gépemet kinyírja kb 5 perce,míg jó nem lessz a mozzila. Biztos az adobe flash player,mert ha azt unninstallozom,akkor jó minden,és fagyás nélkül nézek meg mindent. Most telepítettem újra a win 7-et mert ugyan ez a hiba volt elötte is,csak most már rá jöttem hogy miért csinálja..

Adatok:

Windows 7 Home Premium

Legfrissebb Mozzila Firefox verzió.

Ezek a pluginok vannak fent:

[link]



2015. márc. 3. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Procival minden rendben van? Nem volt mostanában húzva, magfeloldva?

Prime után pont az adobe flash alatt szokott a proci hibázni.

2015. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem volt,szépen megy. Most is hogy nincs fent a flash player,majdnem hogy 1 proci megy a négyből de az is csak negyedig.

4 x 3593 AMD (Alapon megy)

8 Gb ram

2015. márc. 3. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik Flash Player verzióval ezt csinálja? Próbáltad régebbivel? Esetleg SilverLight nélkül?
2015. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a kodek is gyanús lehet. :) Össze akadhat vele.
2015. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mongoloid válasza:
eza flash mizéria meg a java is már úgy müködik mint valami vírusirtó,mellőzni kell mindkettöt,mert kémprogramok.
2015. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
letiltottam a silverligh-et,meg a OpenH264 videokodek-et telepítem a flash playert,meglesem mi lesz így :)
2015. márc. 3. 23:22
 7/10 anonim ***** válasza:

"eza flash mizéria meg a java is már úgy müködik mint valami vírusirtó,mellőzni kell mindkettöt,mert kémprogramok."


Gondolom akkor a Google-t, sőt semmilyen weboldalt sem használsz mert információt gyűjt a gépedről...

2015. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az utolsónak igazat adok :) Az hülyeség amit írtak.

De kipróbáltam letiltottam pár plugint,amiket írtam és most úgy néz ki hogy jó lett.

Tényleg összeveszhettek.

Azt még tudja valaki hogy miért szedek be mindig kiegészítőket,többek között a "Websserach" kiegészítőt?

2015. márc. 4. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyekről töltesz le. Mint pl Chip.hu. Olyan exe-t töltesz le ami magát a programot tölti le, kis ajándékokkal.
2015. márc. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na a winamp-ot pont a download.chip.eu-ról szedtem le... :)


Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 5. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!