Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami, általam ismeretlen...

Valami, általam ismeretlen oknál fogva kisebbek lettek a betűk (karakterek) a gépemen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Milyen gombot kell megnyomni, illetve hova kell kattintani, ha nagyobb betűket szeretnék, hogy olvashatóbbak legyenek a dolgok a gépen?

Ha lehet, részletesen magyarázzátok el, mert bár a munkámmal kapcsolatban sokat használom az internetet, a mechanikához tökh.ülye vagyok... :-(


Köszönöm a türelmeteket!



2015. márc. 5. 00:04
 1/4 anonim válasza:

Asztalon jobb egérgomb, ott tulajdonságok, vagy személyre szabás.

Megjelenésbe belemész, itt lehet az olvashatóságot javítani.

Vagy ha az ikonok is kisebbek lettek, akkor ugyanitt a felbontást kellene megváltoztatni.

2015. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-lehet,hogy ez :


[link]

2015. márc. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de sajnos, nem sokat segítettek.

Az ikonok nem lettek kisebbek, és nem találom azt a dolgot, amiről az első válaszoló beszél... .-(

2015. márc. 6. 23:56
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudjátok, milyen egyszerű volt?

Megírom, hátha másnak segíthetek vele:

Egyszerűen lenyomva tartottam a CTRL billentyűt, ugyanakkor rákattintottam a + jelre.

Azonnal olyanok lettek a karakterek, ahogy nekem kellettek. :)

2015. márc. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!