Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (UPC) Hogy tudok portot nyitni?

(UPC) Hogy tudok portot nyitni?

Figyelt kérdés

Sziasztok kijött a Dragon Ball Xenoverse játék, Tunngle-val szeretnék játszani portot kell hozzá nyitni de nekem valamiért az istenek se akarja ki nyitni! Már vagy 10 videót néztem róla meg olvasgattam fórumokon hogy mégis hogy kell de semmi. (UPC-s routerem van) Válaszotokat előre is köszönöm (UI: Aki azt mondja hogy vegyem meg az inkább tolja el a biciklit)

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. márc. 7. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell portot nyitni, az 20 évvel ezelőtt volt. Kapcsold be az upnp-t.
2015. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őőőő a routerbe?? vagy a tunngle-ba?
2015. márc. 7. 15:38
 3/3 jimydog válasza:
192.168.0.1 > bejelentkezel > porttovábbitás > Ott beirod a port számát amit nyitni akarsz (pl 4321-4321) az géped ip cimét amit a router ad (pl 192.168.0.13, ezt az ipconfigban tudod megnézni), mellette mégegyszer a port számát és a protokoll mindkettőn legyen. Ennyi
2015. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!