Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ADSL netem van. Amikor a...

ADSL netem van. Amikor a vezetékes telefont használjuk akkor a modemen a DSL lámpa elkezd villogni szol megszünik a net kapcsolat. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, én ezt a világítós részét nem értem, viszont nekünk is volt ilyen problémánk - hogy amikor telefonáltunk, megszakadt a net. Kiderült, hogy az a probléma, hogy a hátunkban kettő telefonkészülék van, és a csomagban pedig egy szűrő jár (az a szürke kisdoboz), ami csak az egyik telefont szűri (egy vonalon vannak, de két készülék). Hogy ne szakadjon meg az internet, vettünk még egy szűrőt, beszereltük, és azóta hibátlan:)
2008. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet hogy 1 telefon van a lakásba. Akkor valószinű h a szűrő a hibás?
2008. aug. 25. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel egy szűrőcserével megoldható a probléma. Ha bejelented hibának, a szolgáltató kicseréli, de te is tudsz venni párszáz forintért ilyen szűrőt (pl. Média Markt).
2008. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vagy az is lehet, hogy felcserélted a kábeleket a szűrőben.

(tapasztalat)

2008. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!