Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs meg a max sávszél?...

Nincs meg a max sávszél? Érdemes-e panaszkodni?

Figyelt kérdés
T-Home-os vagyok, és a netmánia S-re vagyok előfizetve, ami 10 mbit/sec-es max letöltést ígér. Eddig nem is volt különösebb gondom vele, viszont az utóbbi pár napban a letöltésem a 10 mbit/sec-ről leesett 6,5 mbit/secre, és tartósan annyin is maradt, meg játékoknál vettem észre, hogy 20 ms-el nagyobb a pingem. A netet csak én használom, senki más, és nem lassítja semmilyen program. Szerintetek az ilyesmi miatt érdemes-e betelefonálnom? Lesz-e valami, vagy nem foglalkoznak vele? Mondjuk hűségem lejárt, szóval azt mondhatom nekik, hogy nem vagyok elégedett a szolgáltatással, és lemondom, akkor kijönnek-e, és megvizsgálják?
2015. márc. 11. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor érdemes reklamálni, ha a garantált sávszélesség nincs meg. Ahogy látom, az neked 1 Mbps.


[link]

2015. márc. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt gondoltam, de legalább ne panaszkodjak, hogy elégedetlen vagyok, vagy ilyesmi, hátha kivizsgálják?
2015. márc. 11. 02:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül, még megérdrklődheted, mi a gond, de a panasszal az a gond, hogy nem mész semmire.
2015. márc. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!