Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google találati listáját...

A Google találati listáját hogyan lehet befolyásolni?

Figyelt kérdés

Bár nem szoktam megadni a nevem a neten, mégis a suli, versenyek és rendezvények miatt hoz ki találatot a google, ha rákeresek a nevemre. (Hosszú, ritka nevem miatt beazonosítható vagyok.)


Munkát keresek, de teljesen mást, mint amilyen diplomát szereztem és amit kezdetben dolgoztam. És sajnos a netre feltette az egyetem a régen végzettek diplomamunkáját, az első munkakörömmel kapcsolatos infók is fent vannak.

Nem szeretném, ha ezeket látnák azok a munkaadók, ahova mostanában pályázok.

Hogyan lehetne mindezt eltűntetni a googleből, vagy legalább úgy befolyásolni a találati listát rólam, hogy ne ezeket hozza ki első oldalon.Ha már hátrébb lenne, jobb lenne, de igazából véglegesen kellene eltűntetni.


Mit lehet tenni, ha amúgy semmiféle szabályt nem sértett, aki feltette a nevem bármi kapcsán...?



2015. márc. 11. 14:36
 1/1 Tengor ***** válasza:

Megkérheted a forrást (ahol feltették), hogy vegyék le rólad az adatokat, de a Google-ben még benne fog maradni.

Aztán itt van ez is: [link]

Persze ez csak a Google. Ha más nagy kereső is felindexelt ott is kérni kell az adataid törlését. Nem lesz egyszerű.

2015. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!