Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fujitsu s1155 D3061-b1....

Fujitsu s1155 D3061-b1. alaplap nem ismeri fel az internetet?

Figyelt kérdés
Új alaplap proci ram páros van a számítógépemben, és miután újratettem, hiába van bedugva a lan kábel, nem érzékeli az internetet. Ha nyitok egy hálózati központot, és az adapterekhez lépek, az egész ablak üres. Gondolom nem ismeri fel az adaptereket, ígyhát drivert keresek. Csak hát sehol sem találok, és elég bosszantó. Javarészt pár program, amivel tudtam volna drivert telepíteni, internetre van szükség, így hát bukó. Valakinek esetleg valami tippje tanácsa, mit tudok tenni? Ráakartam tenni az AIDA-t, viszont net keretrendszer kell hozzá, amit megint nem tudok internet nélkül feltenni. Válaszotokat előre is köszönöm.

2015. márc. 13. 09:31
 1/3 Tengor ***** válasza:

A gyártó oldalán fenn vannak a driverek. Nem tudom, hogy te hol kerested...

A netről driver letöltős programokat felejtsd el, többet ártanak, mint használnak!

2015. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

[link]


[link]


Úgy hirtelen, de még sok találat volt...

2015. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

... vagy: [link]


Mivel nem írtad, milyen oprendszered van, innét már folytasd tovább.

2015. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!