Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha lejár a vállalt hűségidő a...

Ha lejár a vállalt hűségidő a telefonvonalra és internetre, akkor kikapcsolják a szolgáltatást, többet fizetek, vagy automatikusan megújítják?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Az ügyfélszolgálat szabadságon van?
2015. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, de mivel felhívni nem tudom őket, az e-mailre pedig olyan választ adtak, ami nem is szerepel a választható lehetőségek között a webes felületen, ezért egyáltalán nem tiszta mi szokott ilyenkor történni.
2015. márc. 16. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem fogják kikapcsolni. Ilyenkor két opció van:

a., vagy hívnak pár napon belül / hó végén küldenek levelet, hogy hát-hát ez van, van -e kedved *mindenféle ígéret* cserébe megújítani

b., ugrik a kedvezmény, ha pl. arról volt szó, hogy "két évig ezt fizetem, cserébe 3500 forint helyett 2675 a havidíj", és mostantól a teljes összeget fogod fizetni

2015. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi, köszönöm!
2015. márc. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!