Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a fene baja van a gépemnek...

Mi a fene baja van a gépemnek vagy chrome-nak?

Figyelt kérdés
Tömören lényegen nem lehet egy átokverte videót megnézni mert bedob egy "google hromeos survey" vagy midnenféle vacak böngészős játék oldalt, esetleg ellép a oldalról 10ből 9 szer... élvezhetetlen a gépnek a oldalát már a idegességemben behorpasztottam és a ököl lenyomat is látszik.... egyszerűen hetek óta csak reklám és reklám elugrálás a odalalakról és olyan irtóra lassú néha... és nem nem a gépemel van a baj.. újra raktam már számtalanszor de még firefoxban és operában is ez a helyzet... már csak telefonról netezek mert ott legalább nem csinálja mert egy értelmes böngésző sincsen már a gépemen mindegyikben ugyan az a hiba vki tipp esetleg segítség ebben mert már nagyon elegem van...

2015. márc. 18. 15:54
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

"google hromeos survey"

Vírusod van. Újratelepítetted, újra bekaptad. Védelmet tegyél fel (és állítsd be)!

futtasd a malwarebytes-t.

2015. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel az AdwCleanert, az leszed mindenféle vírust, meg reklámot a gépedről.
2015. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a reklámok már eltüntek meg a felugró ablakok de olyan lassú maradt a chrome a explorer a firefox és a opera is( mindegyiket próbáltam) hogy elviselhetetlen 15 perc bejelentkezni és kijelentkezni is faceből.. nem tölti be a oldalakat csak 20 perc alat.... de nem tudom a okát tipp mert elviselhetetlen :/
2015. márc. 24. 20:27
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

újratelepítés...

Vírusok ha szétbabrálják a gépet akkor igen csak érteni kell ahoz hogy visszalapátold a sz@rt a lóba.

Ráadásul nem igazán lehet tudni milyen szinten állsz az egésszel, hol tartasz a hiba felkutatásával (pl eseménynapló)ezért is javaslom telepítsd újra az oprendszert, tegyél fel megfelelő védelmet, hogy megelőzd a bajt, használj karbantartó programokat, karbantartást rendszeresen végezz és nem lesz gond. Ami fontos mentsd le (esetleges vírusokat ne) mert formázással kell újratelepíteni a rendszert!

Jelen esetben nem tudok egyszerűbb megoldást gyorsabbat végképp.

2015. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!