Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi Wifi-s információk?

Figyelt kérdés

[link]


- Az ALT21-nél és a Shell-nél miért van "Letiltva", ha a wifi-jelnél jobb oldalt nincs lakat? Aminél ilyen jel van, arra rá kellene tudnom csatlakozni, nem?

- A UPC Wi-Free-t sem értem. Kaptam hozzá felhasználónevet és jelszót, nekem nincs ugyan routerem egyelőre, de nemrég amikor megjelent valakié a listában, akkor be tudtam állítani, és rá tudok azóta ott csatlakozni, ahol beállítottam (munkahelyem közelében). Viszont ezt a képet itthon csináltam, és máshol is láttam már ezt, és hiába mentem rá a Kapcsolódásra, csak azt írta ki, hogy "Mentve", de nem tudtam használni. Pedig elvileg ez az országban bárhol működik. Akkor itt miért nem csatlakozott?

- A többinél mit jelent a "WPA/WPA2 védelemmel"?

- Mit jelent a "WPA/WPA2 védelemmel (WPS elérhető)"? Ezzel tudok így kezdeni valamit, ha a WPS elérhető? Nem tudom, mi az.

- A UPC Wi-Free-n kívül másnál is volt, hogy rámentem a Kapcsolódásra, de csak az jött ki, hogy Mentve. Ezzel mit tudok így kezdeni?



2015. márc. 19. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért van letiltva, mert bár jelszó nincs rajta, MAC szűrés van, és mivel nem vagy beregisztrálva, a hálózat kidobott. A UPC-t nem tudom, reklamálj náluk. A többit wikipédián megtalálod.
2015. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!