Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok, hogy a Telekom...

Mit gondoltok, hogy a Telekom az 1Mb/s internetet 10 Mb/s áron adják el?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 09:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát, ez is igaz, de inkább fizetek ezért a szarért mint hogy semmi ne legyen... XD
2015. márc. 23. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálunk azért elég szépen fejleszt a Telekom, pedig egy 2000 fős faluban lakunk.

Eddig csak 5 Mbites ADSL volt, most pár hete meg 50 Mbites netre váltottunk és még kábelt sem cseréltek. Csak az ADSL modem helyett VDSL modemet hoztak ( ilyet: [link] )

A sebesség is tökéletes:

[link]


Amikor kérdeztem a szerelőtől hogy mitől lehet hirtelen ilyen gyors a net, azt mondta hogy az utca végén lévő hálózati berendezést cserélték ki teljesen újra, és így a újrakábelezés nélkül is sokkal gyorsabb netet tudnak adni.

2015. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, hogy a "központi" helyen kéne kicserélni valamit! :D Amúgy naa most irigykedem rád! :D:D:D
2015. márc. 23. 14:51
 14/17 anonim válasza:

Bár ez rajtad nem segít (lehet máson se itt az országban), de jövőképnek szép lenne.


[link]

2015. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: Ez egy éves hír, azóta sem történt semmi.
2015. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nah igen egy éves ,de tessék beleolvasni, 2020-ig még van idő, más kérdés, hogy EU-s törvény ide vagy oda nálunk ebből úgyse lesz semmi.
2015. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyszer rákérdeztem a fogyasztóvédelemnél, mert nem voltam kibékülve az árral mert mint írtam ennyit fizet ezért a szarért a 10 mb előfizető is majdnem! De ők is csak ezt mondták, hogy ebben nem kompetensek, és hogy ezt a hírt ajánlják figyelmembe! Hát szerintem se fog megvalósulni, mert ha eddig nem sikerült és nem érdekeltük őket, akkor ezután is lefogják szarni! :(
2015. ápr. 9. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!