Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell a YouTube-ra regizni?

Hogyan kell a YouTube-ra regizni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 12:13
 1/9 anonim válasza:

http://www.youtube.com/signup?next=/index


És itt a create your YouTube account-nál kitöltöd az adatokat és a végén klikk "Create my account"

2008. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mért nem sikerül?:( azt írja ki h Sorry, your login was incorrect.
2008. aug. 26. 12:56
 3/9 anonim válasza:

Én meg próbáltam regizni,és mindnet ki töltöttem de ezt írta ki:

Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com.

ez mit akar jelenteni?lécci segítsetek:ima:

2009. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is aztakarok:D
2009. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én megnyomtam azt a Create Account gombot de csak egy fura szöveg jött ki és én megnyomtam hogy sign up me vagy vmi ilyesmit és nem csinált ssemmit csak kiléptetett mindig a gmail-ból vki segítsen kérem!!! :( :( :( :( :(
2009. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egyébként az e-mail címem vajai.noemi1997@gmail.com ha vki tudna segíteni a youtube-os ügyben :(
2009. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem azért nem engedi mert mondjuk 97-es vagy/vagytok. szóval hogy túl fiatal. mert nekem is volt már egyszer ilyen hogy regizni akartam vhol és nem sikerült mert túl fiatal vagyok.xD szóval állítsátok korábbra(o_O);) ha nem jó akkor én vagyok a hülye.xDD
2010. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

utolsó vagyok.xD

ezt jól megmondtam...xDD

2010. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NEKEM SIKERÜLT. SOKÁIG TÖKÖLTEM ÉN IS. ELŐSSZÖR NEKEM SEM ENGEDTE DE AZ ÉVSZÁMNÁL BENYOMTAM AZ 1990 ÉS UTÁNA KIADOTT EGY MÁSIK OLDAL KITÖLTÖTTEM ÉS REGISZTRÁLTAM.
2010. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!