Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú lett az internete...

Nagyon lassú lett az internetem és minden videó is akadozik, valamint kiírta a vírusirtó hogy fut az ntorrent alkalmazás és ha a megosztási tevékenységet leállítom gyorsabb lesz az internet. Hol lehet ezt beállítani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 21:58
 1/3 anonim válasza:

Szerintem vagy szerverhiba lesz (lower chance), vagy a kedves svchost b@xaxik veled.

Ellenőrzés:

Feladatkezelő, felül válts a "Teljesítmény" fülre, orr katt az Erőforrásfigyelőre, majd ha bejött, akkor a Hálózat fülre. Ott kiír minden hálózati tevékenységet, és hogy mi használja. Ha nem csak a neted tűnik lassúnak, hanem a géped is, akkor a Memória fülön találod meg a ludast. Ha végrehajtás szerint rendezed, akkor látni fogod, hogy mi eszi a legtöbbet.

Most segítségképpen én is megnéztem (fejből nem ismerem még a GUI-ját XD), és nekem is épp ez esz meg 1 GB-ot (ez k*va sok).

Tenni vele annyit tudsz, hogy vársz, amíg a rendszerfolyamatok lefutódnak, és örülsz, ha végez, mert tudod folytatni a dolgaidat :/

2015. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sry, figyelmetlen voltam: A torrentek ilyenek, nem tudsz vele mit csinálni, zárd be.

Avagy szüneteltesd/állítsd le a torrentjeidet. Esetleg korlátozd le (opciók: ütemezővel, vagy manuálisan)

Ütemező: beállításoknál találod

Manuálisan: Jobb klikk a torrentre, sávszélességkiosztás, majd mindkét értéket akkorára állítod, amekkorára akarod.

2015. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát köszönöm hogy válaszolsz a baj csak az, hogy nem vagyok egy sz.gépzseni és nem igazán értem mit mondasz :D

feladatütemezőt találtam de azon belül azokat nem amiket írtál a jobb klikk az ntorrent-re se hozott sikert :/

2015. márc. 26. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!