Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy beszélgetésen belül...

Egy beszélgetésen belül hogyan lehet egyetlen üzenetet úgy törölni, hogy a másik fél számára is eltűnjön (Facebook)?

Figyelt kérdés
Rossz chatbe írtam egy üzenetet, ami rám nézve nagyon rosszul jönne ki, ha az illető meglátná. Viszont egy ismerősömmel kipróbáltam, hogyha a Műveletek opcióból kiválasztom az üzenetek törlése funkciót, akkor az üzenet csak nekem tűnik el, de a másik fél ugyanúgy látja. Hogyan lehet megoldani, hogy a másik fél se lássa? A chat még nem jelezte, hogy a beszélgetőpartnerem látta-e az üzenetet vagy sem. (Ez nem tudom, hogy számít-e)

2015. márc. 25. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan módszer amitől a másik félnél eltűnik, beleértve a saját üzeneted törlését, a másik fél letiltását, törlését, fiókod felfüggesztését vagy törlését.


Elküldted -> az ő tulajdonába kerül -> nem módosíthatod vagy törölheted más tartalmát.

2015. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már mindent leírtak, de megerősítem ezt. Gondolj pl. egy sms-re, az is így működik. Te elküldöd -> szerver kézbesíti -> megérkezik. Te onnantól akár telefont is cserélhetsz, elégetheted a jelenlegit, neki akkor is meg lesz az az sms.
2015. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Ez sajnálatos rám nézve, de végülis jogos: én sem örúlnék, ha a másik fél garázdálkodása miatt elveszíteném a régi beszélgetéseimet. Köszönöm a válaszokat, ment rájuk a zöld kéz!
2015. márc. 25. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Legalább ennyiben hasonlít arra, hogy ha élőben kimondasz valamit, azt sem vonhatod vissza.

De amúgy sajnálom a történteket, velem is volt ilyen Skypon, elég nagy következményei lettek...

2015. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!