Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay-en egy new other besorolá...

EBay-en egy new other besorolású termék miben különbözik egy sima new besorolású terméktől?

Figyelt kérdés
Mert egy adott termék leírásánál semmi konkrétumot nem találok ezzel kapcsolatban. Vagy ezt hol kell nézni egyáltalán?

2015. márc. 28. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában ez azt szokta jelenteni, hogy nem az eredeti csomagolásában van. Például szoktam LEGO-t rendelni, ami bontatlan gyári műanyagzacskóban érkezik, de a papírdobozt levették róla - viszont az eladó ezt fel is tünteti. Biztosan nincs valami csomagolásra vonatkozó szöveg a leírásban?
2015. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én egy processzort rendeltem és annál nem tudtam hogy ez miben különbözik a sima new besorolású termékektől, de azért ha gondolod megnézheted:

[link]

2015. ápr. 26. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelen esetben ez azt takarja, hogy nem az eredeti csomagolásban van, hanem az eladó kibontotta és letesztelte a processzort.


(Condition: New other (see details)

Seller Notes: "100% tested and confirmed good working")

2015. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!