Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétfőtől egy hétig kellene...

Hétfőtől egy hétig kellene hogy sima legyen a lábam. Most az Xepil cukorgyantát próbáltam, de nagyon nem jó. Ötletek? Házi cukorgyanta más termék?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hétig semmitől nem lesz tükörsima. Epilálom, és nem bír ki egy hetet tök simán. Miért kell egy hétig simának lennie? Ha mész valahova, dobj be egy borotvát és intézd el a zuhanyban, nem nagy ügy...
2014. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal gyantáztass,ő a pici szálakat is látja és kiszedi csipesszel.
2014. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiába szedsz ki minden szálat, egy hétig semmitől sem lesz sima.
2014. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hétig vagyok sima gyantázás után... miért ne lehetne? Vegyél normális gyantát, ne x-epil-t meg ne veet-et mert ezek semmire nem jók. Alveola vagy egyéb normális márkákat keress. Fodrászkellékesben, illatszeresben. Patronossal egyszerű, olcsó is a gyantázás.
2014. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy Alveolás gyantát azt meg tudom melegíteni egy mikróban? Ha igen, meddig kell melegíteni? Gyantamelegítőt csak akkor vennék, ha ez beválik..
2014. aug. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!