Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kéne átállitanom? Vagy...

Mit kéne átállitanom? Vagy mire menjek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a cset.hu -ra felmenni, de a Java nem engedi. Már telepitettem, majd álligatni is próbáltam, de nem megy...Ezt az irást kapom:

Appliction Blocked by Java Security

For Security, applications must now meet the requirements for the High or Very Hight security settings, or be part of the Exception Site List, to be allowed to run.More information.


Name:Web._chat_.ServerChat

Location: [link]

Reason: Your security settings have blocked an untrusted application from running.

Köszönöm előre is a segitséget.


2015. márc. 30. 12:32
 1/7 Szirty ***** válasza:
Ott Írja az üzenetben, hogy a biztonsági beállításoknál vedd fel a chat.hu szervert a kivételek közé.
2015. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én világ életemben németet tanultam. Ennek ellenére ennyit valahogy én is kibogoztam, meg is tettem, de mégsem változik semmi...
2015. márc. 30. 23:52
 3/7 Szirty ***** válasza:

"meg is tettem, de mégsem változik semmi..."


Hozzátartozott volna a kérdéshez hogy ezt is leírod. Én nem tudhatom mivel próbálkoztál már mivel nem és hogy mennyit értesz pontosan egy üzenetből...


Ezek szerint mégsem sikerült felvenni a kivételek közé, vagy további cíymeket is fel kell venni, nem tudom. Esetleg nem megfelelő formátumban adtad meg a címet.

Tűzfalon is át kell engedni (ha használsz olyat).


Mit állítottál be pontosan?

2015. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma bekapcsolatam a gépet és meglestem nem történt- e valami...

Nos, bejött a cset oldal, már megjelent a Belépés gomb, viszont ha rákattintok nem történik semmi.

Lenne erre valami ötleted?

2015. márc. 31. 16:21
 5/7 A kérdező kommentje:

Kérdésedre is válaszoljak....

Java Control Panel -on belül rámentem arra, hogy Security, majd itt beállitottam ezt a Very Hight dolgot. Utána pedig beirtam ezt az e-chates linket vagy mi ez.

Nem nagyon értek ilyesmikhez, de gondolom erre már rájöttél.

...és köszönöm azért az eddigieket is.

2015. márc. 31. 16:25
 6/7 Szirty ***** válasza:

Hmm kipróbáltam én is. Másik gépen nem megy nekem se.

Amelyiken működik azon Java 6 van, amelyiken nem működik, azon meg Java 8 (a böngészők egyformák).

Amelyiken működik, ott nem kellett felvenni kivételnek. Amelyiken nem működik, ott meg hiába vettem fel, akkor sem megy :-o


A site-on ezt írják:

"Ha esetleg nincs ott a gomb akkor múzeális a böngészõd (nem tud java-t futtatni), vagy nincs engedélyezve a java futtatása."


Itt a belépés gombra utal, a nem működő gépen helyette egy hibaüzenet van.

De ha igazuk lenne, akkor az újabb java-val menne és a régebbivel nem. Detail-re nem ír hibát a java console.


Nem tudom mi van...

2015. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is 8-as Java van.

...és ha lehúznám a Java 6-ot? Lehet, hogy ez menne, valami más meg nem?

2015. márc. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!