Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jönnek be rendesen...

Miért nem jönnek be rendesen bizonyos oldalak?

Figyelt kérdés
Google-ben való kereséskor, ha rákattintok egy találatra, megnyílik az oldal, de csak fent és oldalt van valami (menü, cím, képek, reklámok), középen semmi, ahol a cikknek kellene lennie. Próbáltam kétféle böngészővel is, meg a tárolt változatra kattintani, de mindig ugyanez van. Ezt hogyan lehet megszüntetni? (Bocs, ha teljesen alap dolgot kérdeztem, de abszolút járatlan vagyok a témában.)
2015. márc. 31. 08:11
 1/7 fersk ***** válasza:

Fordítva működik az AdBlock. :)

Tegyél már fel egy képernyőképet, okosabbak leszünk, és könnyebb válaszolni.

2015. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015. márc. 31. 14:39
 3/7 fersk ***** válasza:
Maxthon-on kívül mivel próbáltad?
2015. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Internet Explorer-rel, de azzal is ugyanezt csinálja, akárhányszor frissítem. Most meg ki is írt valami hibaüzenetet, talán kevés a hely a lemezen? (Alig van a gépen valami, pár elmentett kép és szöveges dokumentum.)


[link]

2015. márc. 31. 15:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Töröltem egy-két fájlt, meg az internet előzményeket, nem tudom, ez mennyire számít, bár ugyanazt csinálja most is.
2015. márc. 31. 15:48
 6/7 fersk ***** válasza:
Próbáld inkább a foxot vagy a krómot.
2015. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"FireFox" + "AdBlock"


de lehet vírusos a géped, arra "BitDefender"


És ha mindez fent van, lehet egy tűzfal sem árt, de nem is olyan fontos "COMODO firewall"


Amit írtam az mind ingyenes,

vagy rendelkezik ingyenes verzióval is.

2015. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!