Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az opera nem hoz be bizonyos...

BélaXY7 kérdése:

Az opera nem hoz be bizonyos honalpokat rendesen, miylen plug in vagy mi hiányzhat?

Figyelt kérdés
pl eredmenyek.com. csak tölti tölt tölt de nem jön be. 12.16. most raktam újra a gépet eddig ment. Firefox betölti explorer betölti ez ne,. mi leheta gond?

2014. jan. 29. 16:27
 1/3 kovacspeterpeet ***** válasza:
Szerintem semmi sem kell hozzá, mennie kell. Rakd újra az operát hátha segít.
2014. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne használj 12.16-ot, van már 18 is. Más mint a régi (szerintem a régi a Presto motorral jobb volt) de a 12.16 nagyon koros már, sajnos váltani kell.


Öröm az ürömben, hogy mennek az új böngészőben a chrome kiterjesztések és pótolhatsz mindent ami esetleg hiányzik a régi után (ez az egyetlen szerencséje)

2014. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderül a 64 bites opera nem hozza csak be. a 32es igen. Tudom, hogy van új de el rettek rontva. Nincs felső menüsáv. Nekem az kell. Ott van szépen a könyvjelzől menü. Nem ez amit csináltak. Ráadás még a lehetőséget sema dják meg.
2014. jan. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!