Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A minap újra lett telepítve a...

A minap újra lett telepítve a szerkentyűm, telepitgetek ahogy ekkor szokás, fen van az Adobe Flash Player de sehol nem tudok videót nézni csak youtuben, erre mi lenne az orvosság?

Figyelt kérdés
Ezen felül minden felület ahol ezt a szép kis aranyos programot használná a böngészőm lassú, alig tölt be vagy egyáltalán. a videókból kb 3 másodpercet látok (jó esetben) utána egy gyönyörű zöld **** lesz a videó megtekintésére szolgáló ablakocska helyén. 2 adobe flash is telepitettem, illetve ez a probléma minden böngészőmnél fennt áll, ezért nem irtam melyiket használom (3at próbáltam) kiegészitőknél meg engedélyezve van... FELADOM. segitsetek kérlek

2015. ápr. 5. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A böngészők Flash Player plugint használnak, és lehet(?), hogy ahány böngésző, annyiféleképpen kell feltenni rá. Bár legtöbb esetben csak be kell állítani, hogy hol találják a plugint.
2015. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk az furcsa, hogy elkezdi lejátszani, aztán megmakkan...

A Youtube meg lehet, hogy azért működik, mert nem Flash videók, hanem html5 oldal.

2015. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a probléma hogy látják a böngészők, és állitólag "használják" ennek ellenére nem jó.. szóval én nemtom betallózni nekik mert "jó"
2015. ápr. 5. 10:30
 4/6 A kérdező kommentje:
jelenleg Mozillába szeretném bele eröltetni egyéb iránt
2015. ápr. 5. 10:32
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Videokártya-driver a legújabb van fent?
2015. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg a Java és a Shockwave Player?
2015. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!