Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternet sebesseg?

Mobilinternet sebesseg?

Figyelt kérdés

korlátlan adatforgalom

letöltési sebesség 4 Mbps

feltöltési sebesség 2 Mbps


Ez a sebesség mire elég ?

Egy 5 gb os film mennyi idő alatt töltődne le ?



2015. ápr. 6. 09:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy tudtok esetleg ajanlani mobilinternet csomagot ami elegseges egy haztartasban 2 ģep mellé.

(Mivel az utcában nincs kiépítve vezetékes hálózat. :( )

2015. ápr. 6. 09:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 5 GB a 4 Mb/s-en kb. 3 óra alatt tölthető le ideális esetben. (4 Mbit/s = 0,5 MByte/s, 1 GByte = 1024 MByte)
2015. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez a UPC Freedom, de azt azért tudd, hogy csak akkor 11 990 Ft a havidíj ha van mellé vezetékes UPC szolgáltatásod.

Ha nincs, akkor 29 990 Ft/hó.

Ha ezek után is igényt tartasz rá, akkor végül is böngészésre, YouTube-ra, nem túl nagy fájlok letöltésére elég lehet ez a sebesség, de én inkább ajánlok egy Telenor Hipernet Pro csomagot, kiegészítve éjszakai 100 GB adatforgalommal.

Így éjszaka lehet töltögetni, a nappali 30 GB-ot meg el lehet használni böngészésre, videó nézésre...stb

2015. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KJUsul ***** válasza:
Felejtsd el a mobilnetet, 3-4 hónap a beetetés, amikor még 50-80Mbit is lehet akár a sebesség, aztán a jöon a fekete leves: 35kbit-re megy le és soha többé nem is lesz nagyobb, úgyhogy elfelejthetsz minden komolyabb netezést, legfeljebb a gyakori kérdések oldalt és hasonlókat tölti majd be. Én is ebben vagyok már 3 napja, néhány ismerős meg már hetek óta, a válasz mindig az, hogy a szerződés szerint a garantált sebesség 0 Mbit/s, és tényleg! Senki ne kössön ilyen szerződést! Egyik szolgáltatóval se! Beetetés és átverés az egész!
2016. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KJUsul ***** válasza:
Nekem Telenor myhipernet HOME M csomagom van 50Gb adatforgalommal, elvileg akár 120 Mb/s sebességgel, ami még sohasem volt senkinek, max Budapest belvárosában. És mint mondtam, először beetetés, aztán feketeleves! Inkább keress valami mikrohullámos netelérést, az is elég drága 4-8 ezer között havonta, 4-16Mb/s közötti sebességekkel, csomagtól függően, de az legalább mindig megvan. Persze ez hűségidő nélküli ár, ekkor a csatlakozási díj még 25 ezer körül van. Szóval az olcsó netezést el is felejtheted. Az csak a németeknek, meg a franciáknak jár, a magyart jól lehúzzák.
2016. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!